Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi tanulmányok Msc-re...

Nemzetközi tanulmányok Msc-re szeretnék jelentkezni, de kellene az előző diplomám és záróvizsgám eredménye tizedesjegyig lebontva. De az én diplomámban és diploma mellékletben nincs tizedesjegyig lebontva. Hol találom?

Figyelt kérdés
Hol találhatom ezt meg? Kérjem ki az egyetemről az e-leckekönyvem hiteles másolatát?
2015. febr. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Testnevelési Egyetemre járok MSc-re, de szerintem tudok neked segíteni. A diplomád eredménye biztos, hogy benne van a Neptunban, Tanulmányok-Képzés adatok menüpont alatt, az oldal alján. A záróvizsga eredményt is elmondják ugye az eredményhirdetés során, speciel én ezt megjegyeztem, és azóta is tudom fejből, de ha nálatok nem így volt, vagy már nem emlékszel rá, a TO biztos tud benne segíteni, mert ezeket a dokumentumokat sokáig meg kell őriznie az egyetemeknek...
2015. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly kaptam meg a diplomámat, de már most nem emlékszem rá. :)

Nekem az indexem végében van benne, de ugyanígy megvan neptunon is.

2015. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösznöm,sokat segítettetek. TO lett belőle :)
2015. febr. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!