Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Berzsenyi Dániel...

A budapesti Berzsenyi Dániel Gimnáziumban milyen a fizika és a biosz-kémia szóbeli menete?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, muszáj legalább 45 pontosat produkálnom. Néztem a követelményeket.

De hogy működik, húzni kell majd egy tételt? Adnak időt, segítenek? Nagyon ideges vagyok, be szeretnék kerülni.



2015. febr. 6. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

En is oda jelentkezek, es en sem tudom hogy zajlik sajnos:(

Amugy hany pontos lett az irasbelid es melyiket jelolod elsonek?

2015. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A felvételim 74 pontos, és a fizikát jelölöm elsőnek. Második a biosz-kémia. :)
2015. febr. 8. 14:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Durva lesz fizikabol, matekbol, biologiabol es kemiabol is szobelzni:/
2015. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Ne izguljatok, nem annyira komoly, mint amilyennek gondoljátok :D

Én bioszon voltam csak szóbelizni, most vagyok 10.-es. :)

Annyi az egész, hogy bemész, húzol egy-egy kémia és biosz tételt, majd utána van egy kis felkészülési időd, amíg az előtted behívottat "lefeleltetik". Te addig ott írkálhatsz, kémiához fog is kelleni a reakció egyenlet rendezéséhez. Elmondod, amit tudsz, választhatsz, hogy mivel szeretnél kezdeni, aztán, ha valami kimaradt, akkor rákérdeznek, de erre ne stresszeljetek rá, igazából nem azért kérdezik, hogy na látod, ezt elfelejtetted, hanem kíváncsiak, hogy tudod-e. :) Valószínűleg azt is megkérdezik, hogy miért a BDG. :)

2015. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most nagyon hálás vagyok, csütörtökön szóbelizem. Mellesleg milyen reakcióegyenletek kellenek? (Ez egy kicsit megijeszt)
2015. febr. 22. 21:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Neked hogy sikerult?
2015. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hű, a fizika egész jól, a kémia nagyon jól, a biosz szarul. :( Mindegy, azért még bizakodom. :D Neked?
2015. márc. 2. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem jol, vagyis remelem hogy jol, nagyon szeretnek bejutni, milyen tetelt huztal bioszbol?
2015. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Felraktak az ideiglenest, nezd meg!

Hany pontod van?

2015. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úúú, most nagyon örülök, azt hittem elrontottam a bioszt, de 48 pont lett! :)) Biosz-kémián 27. vagyok, fizikán 46. Bár a fizika szóbelim 47 pontos lett, oda nincs sok esélyem, de a biokémnek nagyon örülök, remélem bejutok. :) Nektek hogy sikerült?
2015. márc. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!