Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Berzsenyi Dániel...

A budapesti Berzsenyi Dániel Gimnáziumban milyen a fizika és a biosz-kémia szóbeli menete?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, muszáj legalább 45 pontosat produkálnom. Néztem a követelményeket.

De hogy működik, húzni kell majd egy tételt? Adnak időt, segítenek? Nagyon ideges vagyok, be szeretnék kerülni.



2015. febr. 6. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fizika utan rogton ezt jelolted vagy mashol jeloltel fizikat?
2015. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rögtön ezt. :))
2015. márc. 7. 11:23
 13/16 anonim ***** válasza:
De ha jobban szereted a fizikat akkor miert kemia-biosz?
2015. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert azt is szeretem, és fizikára nem fognak felvenni.
2015. márc. 7. 13:38
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha en a helyedben lennek, biztos hogy elobb fizikat jelolnek egy masik suliban, mint biosz-kemiat, de ez a te dontesed nem akarlak lebeszelni!:)
2015. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, mert molekuláris bionikára szeretnék menni (gimi után), és oda mind a biosz-kémiára, mind a fizika-matek-info vonalra nagy szükség van, így tulajdonképpen mindegy, melyikre erősítek rá jobban középiskolában. A Berzsenyi meg jó suli, szóval szeretnék odamenni. :) Mellesleg te is oda jelentkezel? Hányadik vagy a listán?
2015. márc. 7. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!