Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendben tudnátok...

Milyen sorrendben tudnátok elhelyezni a magyar mérnök informatikus képzéseket?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok én: BME>OE>SZTE>PE

Szerintetek ez így reális?


2015. febr. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet így, bár meglepő módon éppen szegedi oktatótól hallottam javasolni egy ismerősömnek a Pannon Egyetem képzését. De esélytelen meggyőzni az emberek többségét arról, hogy bármi is akár megközelíthetné BME színvonalát. Szóval maradjon csak ott, többi meg elégedjen meg a maradékkal. (aki szerint a BME mindenképp a zenit, azt a töbi sorrendje úgysem érdekli)
2015. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék BME-re menni,csak az érdekelne hogy az után melyik egyetemet ajáljátok!?
2015. febr. 8. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem értettem a BME istenítés elméletét. Szívatják jobbra-balra az illetőket, de valahogy a felmérésekből nem úgy tűnik, hogy jól teljesítenének a többi egyetemhez képest (felmérések alatt a tudományos publikációkat, az egyetemi publikálásra való hivatkozásokat stb. értem). Nyilván végigszívnak pár évet, de úgy kb. ennyi. Ugyan azt tanulják és ezek szerint ugyan olyan (vagy rosszabb) minőségben.


Nyilván ezzel nem oltani akarom a BME-t, csak nem szeretem, ha ilyen szinten lenéznek minden mást. Hála istennek programtervező informatika nincs ott, így programozás/számítástudomány terén eleve nem jeleskedhetnek.

2015. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szegedről megérné felmenni az Óbudai Egyetemre vagy esetleg Veszprémbe vagy annyival nem kapok ott se többet mérnökinfóból mint itt az SZTE-n?
2015. febr. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!