Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek gimibe. Angolbol...

Most megyek gimibe. Angolbol a szintfelmérő teszten ami alapján csoportokba leszünk ott mit kérdeznek? Le lehet vhonnan tölteni ilyeneket gyakorlásképp?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is volt ilyen anno,szerintem ne izgulj,nálunk az volt a feladat,hogy írnunk kellett magunkról...

honnan jöttünk,hány évesek vagyunk,hova jártunk eddig,milyen hobbijaink vannak,van-e testvérünk, szüleink foglalkozása..

mi általános után sokfelé mentünk,különböző helyekre,de akiket én kérdeztem ott szintén ez volt...

szerintem nem volt olyan vészes,bár tudom így utólag könnyű mondani,de most már látom felesleges volt az izgulás:)

sok sikert!

2008. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a nyelvtanra mentek rá!
2008. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2008. aug. 22. 21:08
 4/6 anonim válasza:
Nálunk is nyelvtan volt,asszem ilyen tesztes,szóval karikázgatós :) Nem volt nehéz egyáltalán én most a főiskolai angol szintfelmérőmtől félek:S
2008. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi és sok sikert!
2008. aug. 23. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A szintfelmérőt maga a suli állítja össze, így annyi fajtája van, ahány iskola. Izgulni nem érdemes, csak lazán töltsd ki, ahogy sikerül, hiszen neked is az az érdeked, hogy olyan csoportba kerülj, amihez megfelelő a tudásod. Ha megszerzed előre a feladatokat, és amiatt szerepelsz jól, az neked rossz, mert utána egész évben vért izzadhatsz, hogy bírd a tempót.
2008. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!