Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Széchenyi István Egyetem...

A Széchenyi István Egyetem kollegiumaba mennyi ponthatar? Mi van ha nem kerulok be, es nem talalok alberletet (vagy nen tudom fizetni. )? Tudom hogy szakonkent mas, de amelyiket tudjatok, azt irjatok le!

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az egyetemi kollégium honlapján. Minek írjunk le 100 ponthatárt amikor ott van táblázatban?!?

Ha nincs kolod meg nem találsz albit akkor bejárós leszel vagy híd alá beköltözöl, én az előbbit javaslom.

2015. febr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! És azt honnan kellett volna tudom, hogy fent vannak a pontok??? 350 km-ről bejárós? Szép is lenne!
2015. febr. 10. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyetemi lét alapfeltétele az önállóság! :-) A Tanulmányi osztály is azt fogja mondani, hogy nézd meg az egyetem honlapján, ha hülyeséget kérdezel, ehhez hozzá kell szokni.

350kmről valoban nem tudsz bejárni de legyen B megoldásod is biztos ami biztos mert a kollégium elég esetleges. Vagy nagyon jó eredmények kellenek.

2015. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!