Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE KVK-ról vélemény?

OE KVK-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, eléggé csökken a színvonal pár éve, megéri ettől még oda menni?

2015. febr. 9. 20:24
 1/3 anonim válasza:

Szia! Most jártam ott az első félévem, így arról nem tudok semmit mondani, hogy éppen romlik vagy javul a színvonala. Én a Józsefvárosi telephelyre járok, illetve jártam. Nem lettek túl jó eredményeim, így szeptembertől újra kezdem. Nekem ez a színvonal sem volt könnyű, pedig nem voltam középsuliban egy rossz tanuló.


Az előadók nagyon segítőkészek voltak, csak én NEM éltem vele, meg is lett az eredménye :) Nekem kifejezetten tetszett a suli, csak nem volt elegendő előzetes matek tudásom hozzá. Mire odajutsz, jó ha tudsz integrálni, deriválni, mátrixokkal számolni, függvényeket A-tól Z-ig kielemezni. Ez lényegesen megkönnyíti az első félévet. Szóval nekem ez a színvonal bőven jó volt. Ha ide jössz, találkozunk is szeptemberben :P

2015. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Konkrétan a laborokkal kapcsolatban hallottam ezt. Tehát eddig egyéni méréseket már csoportban kell, meg rövidebbek a laborgyakorlatok.
2015. febr. 11. 18:42
 3/3 villanyreszelő ***** válasza:
Üdv. Én oda járok, a laborokkal az a baj, hogy borzalmasan kevés az idő, legalábbis levelezőn. Nappalin azért lényegesen több.Azt, hogy mi éri meg úgyis később derül ki, de van olyan csoporttársam, aki BME-ről jött át, és dicséri a Kandót, azt monda sokkal gyakorlatiasabb.Amúgy én nem tudtam elötte sem integrálni, sem deriválni, mégis hármas lett mindhárom matekom.(jó tanárt kell kifogni).
2015. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!