Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a hatvani Gróf Batthyán...

Milyen a hatvani Gróf Batthyány Lajos Alapítványi Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 18:30
 1/1 anonim válasza:

Konkrétan az említett iskoláról nem tudok semmit. De Hatvanban két középiskolába is jártam. Elkezdtem a Bajzát 6 osztályos rendszerben, majd az 5. felénél egy tanárral való nézeteltérés miatt átmentem a Közgébe. (Én mentem el, nem rúgtak ki.) Szóval ezt a kettőt ismerem belülről. És mindkettő elég jó, szóval ha az ember akar, akkor tovább lehet tanulni utánuk.


Volt viszont Hatvanban egy másik alapítványi középiskola, ami egy évfolyam után becsődölt, és a tanulóknak át kellett menniük máshová, ami mindenkinek hátrány. Szóval én arra hívnám fel a figyelmed, hogy ellenőrizd azt, hogy stabil háttere legyen az intézménynek. Ha már több éve fennáll, az jó jel.


Ez a művészetis iskola amúgy?

2008. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!