Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik vidéki egyetem a legjobb?

Melyik vidéki egyetem a legjobb?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsmentre vagy kereskedelem és marketingre szeretnék járni. Eddig Bp.-n laktam, és nagyon jó lenne egy kis levegő változás. Szóval inkább vidéken szeretnék tanulni. Melyik vidéki egyetem gazdaságtudományi kara a legszínvonalasabb?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 13. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
NYME.
2015. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,NYME-t ne ! Sopronban lakok,a bátyám is elkezdte itt tanulni gazdálkodás és menedzsmentet,majd inkább elment Győrbe mert totál színvonaltalan az egész...Az itt végzettek a soproni kocsmákba pultosok,komolyan,menj Győrbe inkább,ide ne ha jót (és munkát) akarsz :D
2015. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Kedves második válaszoló

És már Sopronban több ezer kocsma van nem?

Nem tudom mitől lenne a győri jobb.

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Munka szempontjából van a BME a BCE és "a többiek kategória".
2015. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szegedi egyetemről esetleg valakinek van valami információja? Az SZTE-ről sok jót olvastam.

Négyes (ma 18:23) azért nem hiszem hogy mondjuk a BGF vagy más színvonalas vidéki egyetem olyan rossz lenne. pl.: SZTE, DE, PTE. Én ezekre gondoltam.

2015. febr. 13. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

5#

Nem azt állítom, hogy rossz vagy színvonaltalan.

Azt állítom, hogy az önéletrajzban nem igazán tesznek különbséget közöttük.

Mindegyik egyetemnek vannak híres jó munkakörben lévő végzettjei.

2015. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,nincs Sopronban több ezer kocsma,de sajnos szegények baromi nehezen találnak a végzettségükhöz megfelelő állást.Én azt ajánlom hogy ne gyere Sopronba..
2015. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szaktól is fugg de csak a szegedi vagy esetleg debreceni
2015. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
PTE is kiemelkedően jó jogász-közgazdász képzésben.
2015. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tényleg nem rosszból, de ha már a PTE-n kiemelted a jogot meg a közgazdaságtant, én hozzátenném még az orvosit. Az Magyarországon mind a 4 egyetemen nagyon színvonalas. Ha nem lenne, nem mennének ki nyugatra MIND A 4 EGYETEMRŐL, és nem lenne orvoshiány.
2017. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!