Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ének-Zene tagozatos gimnaziumo...

Ének-Zene tagozatos gimnaziumokat tudnatok ajanlani? VMG-rol velemenyek? Esetleg aki enekszakos?

Figyelt kérdés

A lenyeg az h.imadok enekelni imadom a zenet es mindent ami hozza kapcsolodik.6 eve korusba jarok es most vagyok 7.es egy zenei altalanosban. Tudom meg van idom donteni de nem tudom egyszeruen.....

Ha valaki mondja h.ha majd te is gimis leszel akkor csak heti 1 enek ora akkor begorcsol a hasam es rosszul vagyok. Tudom ez csak phszihes de akkor is. ( a helyesirasi hibak miatt bocsi nehez telorol gyorsan irni)



2015. febr. 13. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Ha a XVIII. kerületi VMG-re gondolsz,szerintem elég jó a ének-zene tagozata,van kórus,lehetőséged van zenét tanulni stb. :)
2015. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi de nem erre a sulira gondoltam! Azert a zold pacsi ment !
2015. febr. 23. 21:10
 3/3 anonim válasza:

Az osztályom másik fele énekes (a Majorban) szóval remélem tudok neked segíteni. Heti 3 énekük van,plusz aki szeretne és elég jó,tisztán énekel az mehet az Angelica leánykarba, mely már Prima Primissima-díjjal is ki volt tüntetve nem régiben. A kart Gráf Zsuzsa tanárnő vezeti (ő a zenei tagozatvezető is) és rengeteg plusz órát jelent, viszont a közösség nagyon jó, és gyakran eljutnak az angelicások Olaszországba, vagy más egyéb helyekre énekelni.

Alapjáraton a zenei képzés erős, de kellő alapokkal simán teljesíthető és szerintem biztos alapot ad ha ezzel szeretnél tovább foglalkozni. A zenetagozatosok 11.-ben kötelező fakultáció formájában fognak énekre járni, amiből ha szeretnének érettségizhetnek is. Remélem mindent leírtam, ha bármi kérdésed van írj nyugodtan:)

2015. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!