Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba...

A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba az elmúlt években hány pontól hívták be az embereket szóbelizni?

Figyelt kérdés
Vagy hol lehet megnézni? Minden tagozat érdekelne.

2015. febr. 13. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyan 120 pont körül volt a szóbeli behívási határ.
2015. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha a hozott pontot nem számítjuk bele csak az írásbelit?
2015. febr. 13. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor olyan 60-65 szokott lenni az alsó határ :)
2015. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mennyi esélyem van (hetedikes vagyok) hatodik év végén 2db 4-esem lett, most hetedik félévkor (bár ez nem számít bele) kitűnő lettem? Mennyi esélyem van? Hány pontosra kell minimum megírnom az írásbelit?
2015. febr. 14. 07:36
 5/14 anonim ***** válasza:

A hatodikos bizonyítvány csak ökológiára, meg francia kéttanra kell, ezekre viszont nincs szóbeli.

A szóbelis, angolos/olaszos osztályokba viszont csak a 7. évvégi és a 8. félévi kell.

Ha év végén is kitűnő leszel, akkor az tök jó :)

Miből lettél hatodikban 4?

Szerintem sok esélyed van, hogy bekerülj :)

2015. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Matekból és természet ismeretbõl lettem 4-es. Francia kéttanra szeretnék menni. Hány pontot kellene elérnem az írásbelin?? És tényleg nincs szóbeli a francia kéttanon? És ugye erre a tagozatra nem kell semmilyen nyelv tudás?
2015. febr. 14. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
A tavalyi évben 120 pont volt a behívási határ (Írásbeli és vitt pontok). Szóbeli a nyelvtagozatosoknál van, kivétel a francia kéttannyelvű és az ökológia, ott a központi írásbeli és a vitt pontok számítanak
2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Francia kéttannyelvűn 2014-ben 155 pont volt a bejutási határ. 100 pont a központi felvételiből, 100 pont a vitt pontokból. Itt a 6. évvégét, 7. évvégét és a 8. félévet számítják be, hogy mely tárgyakat, azt fent van a honlapon
2015. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor van szóbeli vagy nincs? És mennyi pontot kellene elérnem az írásbelin?
2015. febr. 15. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Francia kéttannyelvűn és ökológián nincs szóbeli.

Ott az írásbeli és a vitt pontokból számítják az eredményt.

Nyelvtagozatosoknál van angolból felvételi, a sportosztálynál pedig felvételi beszélgetés.

2015. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!