Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért illetlen nyáron nagy...

Miért illetlen nyáron nagy melegben rövid nadrágban Gimnáziumba menni?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömnek nagyon nem tetszik.

2015. febr. 19. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Először is a meztelen combod látványára nem kíváncsiak sokan. Másodszor ahogy üldögélsz "nyáron, a nagy melegben" rövidnadrágban, a meztelen combod és a szék között keletkezik egy irgalmatlanul gusztustalan izzadtságfolt, az úgynevezett pitsatócsa. Na, erre főleg nem kíváncsi senki. Nyugodtan felvehetsz egy térdig érő lenvászon cuccot, nem fogsz belehalni.
2015. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább háromnegyedes gatyában menj, ami annál rövidebb az tényleg ciki
2015. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen náci lett a közoktatás pár év alatt? Mikor még én jártam, ilyen fel sem merülhetett....
2015. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Térdig érőre gondoltam.
2015. febr. 20. 06:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert,közönséges városban a rövidnadrág,atléta vagy újjatlan póló és a papucs. Ez illem kérdése,csak sajna idehaza ezt nem tanítják. Valamint normális csajnak sem fogsz tetszeni,ha így öltözöl.
2015. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úr isten! Hol éltek ti? Biztos valami kolostorban ahol azért is s**gbe k*kit kaptok ha tüsszenteni mertek. Nálunk senki nem szól érte. Én és sokan mások nyáron rövidnadrágba megyünk. Inkább mint, hogy szarrá izzadjak. Aki szerint gusztustalan azt csak azért mondja mert ő fosos és nem mer saját maga lenni, azt csinálja amit elvárnak tőle. Bezzeg az nem zavar amikor a lányok rövidnadrágnál is rövidebb nadrágnál vannak mi? Kétszínűek!


Ha meg maga a suli tiltja az elég gáz. Minél többen kezdjetek rövidnadrágot hordani majd megunják.


18/F

2015. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én férfi vagyok és mindigis p|csanadrágban jártam iskolába és ujjatlan pólókban, ugyanis én utálok izzadni a 40 fokban, főleg ha még ablakot sem enged az ostoba tanár nyitni, és soem érdekelt hogy ez kit zavar vagy kit nem.
2015. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt mondom hagy tudja saját maga hogy mi a jó, közép suliba én is nagyon rövid nadrágba jártam fiúként izzadós vagyok, normál férfi farmer rövid gatya combig érő vagy sima bő pamut rövid gatyába jártam, szerencsére nem volt nekem ezzel baj nem szóltak e miatt, egyszer volt olyan farmer rövid gatya volt rajtam hosszabb póló el takarta a rövid gatyát kicsit szára látszódót ki igazgató azt hitte nincs nadrág rajtam, mondtam de van látta csak a póló takarja, tehát nem volt baj ofő pl inkább tanácsolta nekünk fiúknak nagy melegbe ha lehet minnél vékonyan öltözünk, nekem alap volt csak póló kis rövid farmer gatya cipő semmi más nem volt rajtam se boxer nem volt a farmer alatt cipőt is mezítláb vettem fel.
2022. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!