Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem arról, hogy...

Mesélnétek nekem arról, hogy milyen egyetemistának lenni és milyen az egyetemi élet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Te osztod be az idődet, nincsenek akkora megkötések és minden hét más, így elég gyorsan telik az idő. Ugyanakkor ez hátrány is (én tisztán emlékszem az első félévre, most meg már a 6. félévben vagyok).

Nyilván nagyobb az emberen a felelősség, senki se fogja a kezedet, magad kell intézni a dolgaidat és meg kell szokni, hogy valami igazságtalan. Sokkal többet kell tanulni, szorgalmi időszakban és vizsgaidőszakban egyaránt.

De én nagyon szeretem.

2015. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen mesélnénk :D Hát az elég király öcsém :) Jobb mert ha jól jön ki nincs sok órád esetleg vannak kisebb nagyobb szünetek. Sokaknak nincs pénteken órájuk így minden 7vége hosszú 7vége. Mondjuk az benne van hogy hiányozni nagyon ne hiányozzál szemináriumokról mert az szívás. Ha úgy vagy az előadásokat lehet skippelni de csak óvatosan :D Én angolszakos hallgató vagyok pl.
2015. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a legjobb :)

általános sulisként és gimisként kötött a napirended, ott kell lenned minden órán és az rendszerint 8tól 2ig tart mondjuk.

egyetemen akkor mész be amikor akarsz, legalábbis előadásra :D van hogy csak délután van órád. bulizhatsz szerdán, ha csütörtökön nincs fontos órád. nagyobb szüneteid vannak, mert januárban teszed le az utolsó vizsgádat és februárig otthon pihenhetsz, nem csak a nyári szünet van itt :D

ha meg már főállásban dolgozol, megint kötött lesz a napirended... ezért szerintem az egyetem a legkirályabb időszak! :)

2016. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!