Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Bárdos Lajos Általán...

Budapesti Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnáziumba bekerülhetek? 67 pont a hozott pontjaim, még nem szóbeliztem, hány pontot kell szerezzek ahhoz hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol van ez az iskola?
2015. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányadik kerület?
2015. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
VII.
2015. márc. 1. 16:31
 4/4 anonim válasza:

Szia, én jártam 4 évet ebbe az iskolába.

4. után átmentem egy másikba. Maga a suli aránylag erős szóval nem vagyok teljesen biztos hogy elég a pont, de ezt sem tudom biztosan. Gondolom az énekkel-zenével szeretnél foglalkozni, akkor ez a suli jó választás! Bár a tanárok és a gyerekek közössége nem a legjobb, nekem ez volt az egyik ok amiért eljöttem:///

Kicsit "tuszkolos"-an tanították az éneket... de ha szereted nem feltétlen fog zavarni:) 3+1 osztályt indítanak (legalább is mikor én jártam) volt "a,b,c" és egy "z" osztály, az volt az ének tagozatos, én ugyan nem ebbe az osztályba jártam, de a többiben is több énekóra van az átlaghoz képest. Nekem heti 2 volt.. úgy emlékszem. Az új sulimban 2 hetente van 1.

a suliban lehetőség van zene tanulásra(hegedű,zongora stb...) Van nép tánc is.Az iskola épülete, termei jó állapotban vannak, sok a növény a folyosón is, szóval a környezet kellemes.

2015. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!