Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételinél, utalásnál még...

E-felvételinél, utalásnál még mindig nem váltott zöldre a fizetés menüpont?

Figyelt kérdés
Nektek ezzel mi a helyzet? Mindent szabályosan megcsináltam, töltöttem fel bizonylatot, hitelesítettem, de még mindig nincs elbírálva az utalásom, kezdek ideges lenni
2015. febr. 25. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:

felvi.hu

Mi az istent nem lehet érteni rajta? Világosan le van írva, meg itt is leírtuk millióan, hogy volt, akinek májusban, júniusban írták jóvá a befizetését.

de nem baj, hisztizz.

2015. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nekem sem.
2015. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egyedül te felvételizel az országban és nem pedig több tízezren? -_-
2015. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok a felvi.hu-n való információkat értelmezni?
2015. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Közvetett módon kapják meg az információt, mert a Magyar Államkicstárnak kellett utalni, és nem nekik...

De valószínűleg a MÁK már megkapta a pénzt, csak ők még nem adták át az adatokat, de ez több időt vesz igénybe, mint a hitelesítés....

Szóval ne idegeskedj :)

2015. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, felfogtam hogy 40 ezer ember küldte el az utalást és képzeljétek el, azt is felfogtam, hogy le van írva, hogy február 15. után kezdik el jóváírni. Csak ugye a bankkártyásoknak egyből el van bírálva. Attól még nem kéne annak oda lenni írva, hogy 9000 forinttal tartozom, mert nem tartozom. Bocsássatok meg, hogy meg mertem kérdezni, aki pedig értelmesen válaszolt, annak köszönöm.
2015. febr. 25. 21:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom értelmezni a felvit, de nem láttam sehol, hogy júniusig is eltarthat a procedúra. És nem az a bajom hogy addig tart, hanem semmi infót nem kapok arról, hogy egyáltalán megérkezett-e a pénz, nem akarok ezért pótfelvételizni.
2015. febr. 25. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
ekkora arccal (és elég alacsony tudással, úgy tűnik) lesznek gondjaid a felsőoktatásban.
2015. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Figyelj öreg, ne is törődj vele :) Örülj, hogy te sokkal különb vagy :) Honnan veszed, hogy alacsony tudású vagyok? Ezt vetted ki 3 mondatomból? HR-be kéne dolgoznod, kapva kapnának érted :D
2015. febr. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!