Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kosztolanyi Dezso Gimnazium...

Kosztolanyi Dezso Gimnazium van valakinek tapasztalata, velemenye?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:01
 1/2 benji10 válasza:
Oda járok suliba!! Ha teheted, akkor másik suliba menj, mert igaz, hogy vannak nagyon jó tanárok, de vannak szadisták is sajnos, akik megkeserítik a diákok életét, és direkt kiszúrnak velük!! Nem ajánlom a ezt a sulit!!
2015. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én voltam elbeszélgetésen a Kosztolányi Gimnáziumban, és az összes gimnázium között, nekem ez tűnt a legrosszabbnak. Lekezelő, megalázó stílusban beszéltek velem. Nagyon rossz érzés volt, teljesen kikészültem. Az volt a benyomásom, hogy lenéznek!


Direkt keresték, hogy mibe tudnak belekötni. Dicséretes ötösöm van kémiából, matematikából és fizikából. Belekötöttek az egyik tantárgyba, amelyikből négyesem van. Megalázó megjegyzéseket tettek, hogy miért van négyesem, és ez hogy történhetett meg velem!


Pedig nagyon jó tanuló vagyok, sok oklevelem van, kerületi és országos versenyekről.


Nekem az volt a benyomásom, hogy lenéznek, mert egy másik, nem elit kerületből jöttem (nem élek a Rózsadombon), és direkt el akarnak riasztani, hogy ne járjak oda!


Egyébként, ami a pontokat illeti, nekem 98 pontom van a 100-ból. A "beszélgetést" pedig tudomásom szerint, nem pontozzák. Ezért maradt ez az elriasztásos módszer, csúnyán beszélnek a gyerekkel, hogy aki szerintük nem méltó arra, az ne járjon ebbe a gimnáziumba.


Édesanyám elkísért erre a beszélgetésre. Azt mondta, hogy amikor kijöttem a teremből, az arcom nyúzott volt, és nagyon fehér. Otthon majdnem sírtam, annyira senkinek éreztem magamat.


Édesanyám szerint pontosan ez volt a céljuk.


Egyébként, eddig több jó gimnáziumban szóbeliztem: matematikából, fizikából, kémiából és biológiából. Az összes gimiben a tanárok elégedettek voltak velem és nagyon megdicsértek.

A Kosztolányi gimnázium meg sem közelíti ezeknek a gimnáziumoknak a szintjét!


És, még valami: a Kosztolányiban a "B" bizottságnál voltam "beszélgetésen". Vagy, inkább: megalázáson!

2017. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!