Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániál Gimnáziumba...

Berzsenyi Dániál Gimnáziumba milyen a nyelvi tagozatra a szóbeli? (13. kerület)

Figyelt kérdés
Szaisztok! Az érdekelne, hogy milyen a szóbeli a Berzsenyiben. Tudom, hogy a tételeket a honlapon megtalálom, de engem a gyakorlati része érdekelne. Angolból húzok egy tételt, és elmondom, amit tudok, vagy húzok egy tételt, és kérdezgetnek? Vagy mindenbe belekérdeznek? Nagyon szeretném, hogy jól sikerüljön. Előre is köszi! :D (nyelvtan részéről is szívesen hallanék)

2015. febr. 25. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerdán szóbeliztem, aznap le is írtam, hogy mi volt, hogy volt.

Mivel első voltam választhattam, hogy angolozok vagy nyelvtanozok. Nyelvtant választottam volt 4 feladat meg kellett oldani egy lapon, majd amint készvoltam oda kellett vinnem az egyik tanárhoz akivel átbeszéltem.

Utána jött az angolos rész. Húztam kérdéseket, azokat hangosan fel kellett olvasnom és válaszolnom rájuk. Közben másik tanárral beszéltem, próbált segíteni stb. Utána pedig képet húztam és arról kellett beszélnem.

Végül, magyarul kérdezgettek, hogy melyik a másik nyelv amit választottam stb.

2015. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. febr. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!