Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Költözésnél hogyan zajlik az...

Költözésnél hogyan zajlik az iskola váltás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályos tanuló vagyok. Felmerült,hogy elköltöznénk,csak a tovább tanulás miatt vacilálunk. Debrecenbe adtam be a jelentkezéseket. Sopronba szeretnénk költözni,hogyan működnek ilyenkor a dolgok?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. febr. 28. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor már oda nem járhatsz, ahova beadtad a jelentkezésed. Ha elköltöztök, akkor az ottani iskola igazgatójával kell majd megbeszélni a részleteket, hogy beiratkozhass.
2015. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam,hogy nem jarhatok.. 400km-t necces lenne minden nap utazni.

De barmelyik iskolaba jarhatnek? (Ahol van hely)

2015. márc. 1. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármelyikbe kérheted a felvételedet az ottani igazgatótól, aztán ő dönt, hogy van-e hely. De tanévkezdéskor valahova mindenképp be kell iratkozni, mert tanköteles vagy.
2015. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Augusztus kozepe ill.vege korul szerinted lehet mar felvetelt kerni?

Az eddigi valaszaid koszonom :),

(Ment a zold)

2015. márc. 1. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges :) Csak meg kell érdeklődni :)
2015. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt:)
2015. márc. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!