Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az orvosis gólyatábor?...

Milyen az orvosis gólyatábor? Meddig tart, holt tartjátok, mennyire durva?

Figyelt kérdés

Kérlek írd meg azt is, hogy hova jársz és melyik volt a legutóbbi gólyatábor, amiről mesélsz!

Köszi!


2015. márc. 1. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
...Ez azért elég tág kérdés.
2015. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól emlékszem 3 vagy 4 napos volt, a Balatonon volt. Nagyon jó buli volt:) Voltak durva dolgok, de senki nem kényszerített senkit semmire, szóval amik durvaságok voltak, azokat önként vállalták az illetők:D

SZTE - 2009

2015. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor fejtsd is ki tágabban...
2015. márc. 1. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor talán kérdezz normálisan, ha fel sem vettek sehová, akkor meg addig ne kérdezd.
2015. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmelweis Egyetem, 2013-as gólya vagyok.


6 nap 5 éjszaka a Tatai Ifjúsági Táborban. Az összes kar együtt van (azaz annak idején még a TF- külön szervezett, de azóta ők külön egyetem lettek). Nem az a barbarizmus történik, amiről mostanában a hírekben hallani, de azért nem is egy apácazárda. Összességében egy igen emberbarát buli, amit mindenkinek merek ajánlani, nemtől, kortól, partizáshoz való hozzáállástól függetlenül. Idén a főszervező két nagyon ügyes, okos és aranyos lány lesz, biztosan nagyot fognak alkotni.

2015. márc. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!