Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetek állatorvos?

Hogyan lehetek állatorvos?

Figyelt kérdés

Most 9.es vagyok gimnáziumba járok. Nyártól el kezdem tanulni a biológiát és éretségiig tanulom. És biológia éretségit akarok. Utána hogyan tovább? Milyen iskola lenne jó nekem és hány év? Pesti iskolát szeretnék. És amit tudnom kell írjatok mar le legyszives pls :)

(Helyesirasert bocsanat szagat a tabletem es nehez irni,megértéseteket koszonom!!)



2015. márc. 3. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Biológiára és kémia kellene jobban ráfeküdni, ezekből érettségizni emelt szinten és így kerülhetsz be a megfelelő egyetemi szakra.

Legjobb tudomásom szerint jelenleg a Szent István Egyetemen van állatorvosi szak. Legutóbb 418 pont kellett a felvételhez.

[link]

[link]

2015. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9-10ben inkább nyelvvizsgát érdemes rakni (és érettségizni - 1 vagy 2 tárgy), mert 11-12ben fakton mindenből restart van, érdemes OKTV felkészítőre járni, mert úgy az emelt szint már gyerekjáték, kell majd emelt kémia emelt biosz


én így csinálnám most lennék újra 9.es

2015. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!