Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Help! Puskázáshoz tippek?

Help! Puskázáshoz tippek?

Figyelt kérdés
Üdv! Pár nap múlva egy elég nagy dolgozatot fogunk írni, és kellene pár puskatipp. Nagyon sok az anyag, tehát a jól bevált kis cetlik, meg tollpuskák most nem jók. Megtanulni esélytelen, mert írunk fontosabb tárgyakból is amikre tanulok. Valami olyan kellene amire sok anyag fér, és nagyon alacsony a lebukásveszély.

2015. márc. 4. 22:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%
Ilyrn nincs.
2015. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért nincs?
2015. márc. 4. 22:53
 3/16 anonim válasza:
79%

Írd fel egy papírlapocskára az anyag fontosabb dolgait, majd doga előtt tedd be a cipőd alá, de úgy hogy ne látszódjon ki. Nekem eddig mindig Bejött... Volt egy töri dogánk sok évszámmal es névvel (képtelenség volt megtanulni anny volt) Egyébként a doga 8 oldalas volt. Az osztályban én írtam a legjobbat, 92%-osat. A tanár persze nagyon megdicsért, hogy mennyit tanultam. (A többieknek olyan 25-68%-osra sikeredett.) A tanár úr úgy eldicsdkedett a tanároknak. 😃 Én lettem a kedvenckéje. Nem kellett egy csomószor utána felelnem.


Sok sikert kívánok neked!

14/F

2015. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, és gratula a dolgozatodhoz! Mi egy tölteléktantárgyból írunk (rajz, azon belül művészettörténelem). Nem szívesen tanulnia ilyen sok felesleges dolgot. Most láttam egy olyan puskát, hogy az üdítőspalack címkéjére kell rányomtatni, majd lehet kipróbálom. Jöhetnek még tippek! :)
2015. márc. 4. 23:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen aztán elvadult dolgokat kérdezhetnek töriből... úr isten...


nincs olyan hogy nem megtanulható egyébként csak nem előző este kéne elkezdeni

2015. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
19%
Tényleg nincs olyan hogy nem megtanulható... Különben nem adnák fel...(am a rajz "tölteléktantárgy"??? És felesleges a művtöri??? Ezt komolyan gondolod?)
2015. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Leirod egy lapra es raulsz. Aztan csak a labadat nyitogatod:D de ha a labad ala rakod is jo;)
2015. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mivel nem kötelező érettségi tantárgy és nem is szándékozom érettségini belőle így számomra felesleges. Persze érdekes meg alapműveltség, van amit tudok is belőle de nem fogok több oldalt bemagolni, hogy egy hét múlva már a felét se tudjam. Érettségi és a nekem fontos tárgyakból nem szoktam puskázni. A rajz az nekem a tesivel és az énekkel egyenlő felesleges és igazságtalan készségtantárgy.
2015. márc. 5. 15:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rajzbodozotok akk arra halvanyan rairhatod az anyagot es mivel az melletted/elotted van igy csak olvasnod kell rola. En igy csinaltam tavaly...
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Egy osztálytársam pár hete csinálta azt, hogy lefotózta az anyagokat, hosszú nadrágot vett fel, majd szépen bement, leült a székére, férfiasan keresztbe tette a lábát és a nadrágja szára alá tette a telefont (a bokája környékén). Amikor figyelt a tanár lehúzta a szárát, ha nem, akkor nézte. :D De nagyon óvatosan kell csinálni, felelősséget nem vállalunk érte ! :D



És amúgy szerintem is inkább próbálj minél több anyagot megtanulni!

2015. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!