Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tataiak! Aki az Eötvös József...

Tataiak! Aki az Eötvös József Gimnázium ideiglenes listáján már bejutott egy tagozatra, amit elsőnek jelölt az még kieshet onnan?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.Az számít valamit ha azt a tagozatot elsőnek jelölted?

2015. márc. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor eshet ki az ideiglenes rangsorból, ha nem elsőnek jelölte az adott sulit, és onnan kiesik, mivel a másik suliba, amit elsőnek jelölt, felvették. Így, tegyük fel, az ideiglenes rangsorban 50. bejuthat a 30-as osztályba, mivel lehet, hogy van 20 gyerek, aki máshova megy.

Ha már bent vagy az ideiglenes rangsor szerint, és elsőnek jelölted, akkor már nem eshetsz ki. Jövőre oda fogsz járni. Kivétel, ha nem módosítasz.

2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. márc. 5. 21:27
 3/5 anonim válasza:
Részben igaza van az előttem lévőnek, viszont van, aki valtoztat a sorrenden. Igaz kevés az esély, de ha 30as osztály rangorában (az a rangsor amiben csak azok szerepelnek akik 1.helyre tették)pl. 28./39./30. vagy és valaki megváltoztatja, első helyre teszi azt a szakot akkor kieshetsz, persze csak akkor ha több pontja van. Erre kevés az esély. Egyébként milyen szakra mész? Én is oda jelentkezem, tuti bent vagyok:matekon, humánon, reálon, angolon 22. Vagyok úgyhogy sztem ott is
2015. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolso válaszoló te hova mesz? En mögötted vagyok a nyeken es oda szeretnek menni nagyon:(
2015. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. márc. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!