Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A jelentkezési lapok módosítás...

A jelentkezési lapok módosítása hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem gimnáziumba,a jelentkezési lapokon rangsor szerint bekellet ugye írni az iskolákat a szerint hogy hova szeretnék a legjobban bekerülni.Az lenne a kérdésem hogy ezt a sorrendet mikor,illetve hogyan lehet módosítani?

Azt olvastam hogy lehet beírni olyan szakokat is ami az előz jelentkezési lapon nem szerepelt,és nem kellet szóbeli felvételit tenni hozzá illetve egy szakon ahova ugyan az a szóbeli ott már tettunk szóbeli felvéteit.Tényleg lehetséges ez?



#gimnázium #felvételi #felvétei eljárás
2015. márc. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen a szakbeírás lehetéséges.

A módosító jelentkezési lapot csak Győrbe kell elküldeni, a suliknak nem, viszont amit az előzőn megjelöltél, az összeset be kell írni, még azt is ahova nem hívtak be szóbelizni :(

2015. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)véletlenül azt nem tudod hogy az idei évben mikor van mód a módosításra? jól tudom hogy március 16-17-ig van erre lehetőség?
2015. márc. 9. 21:13
 3/5 klopusz ***** válasza:

Jól tudod, 16-án és 17-én lehet módosítani.

Új szakot vagy új iskolát nem írhatsz már be, csak a sorrenden változtathatsz. Ezt az osztályfőnök intézi, minden esetleges további tudnivalót őt mondhat meg neked.


Remélem, segítettem.

2015. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De beírhatsz új szakot, ha a suli már be van jelölve, és arra nem kell külön szóbeli.
2015. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket :)
2015. márc. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!