Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-sek! Ha jelentkeztem a...

BME-sek! Ha jelentkeztem a vizsgajelentkezésnél egy ZH-ra (ebből a tárgyból nem kötelező a zh), és nem mentem el, annak van valami következménye?

Figyelt kérdés

Sajnos egészségügyi okok miatt nem tudtam elmenni a ZH-ra. 3 beadandó házifeladattal lehet aláírást szerezni ebből a tárgyból, és utána mehetek vizsgázni. A ZH-k nem kötelezőek, de megajánlott jegyet lehet velük szerezni.

Lesz valami következménye, hogy nem mentem el? Pénzbüntetés? És a pótlási héten megírhatom?



2015. márc. 11. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Na rakjuk ezt rendbe.A házikat megcsináltad időben?Ha igen,azok után nem fizetsz.Ha nem teljesítettél egy zh-t,arra nem kell külön fizetned,csak akkor,ha pót-pót zh volt,mert arra már neptunban kell jelentkezni,és 4500 forintodba fog kerülni.Ha nem jelentkeztél ilyesmire,akkor nincs pénzezés,csak vizsgáznod kell.Ha egy féléven belül egy tárgyból min. 3x vizsgázol,fizetned kell vizsgánként 4800 forintot,az első kettő ingyenes.Pótlási héten megírhatod,de az már 99%,hogy fizetős lesz és külön jelentkezni kell rá neptunban,és az mint fentebb írtam anyagiakkal jár.
2015. ápr. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!