Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a következő szakközépiskolákról? Kb. milyen eredménnyel lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Xántus János Két Tanítás Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola

Bókay János Humán Kéttannyelvű Szakközépiskola

Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola

Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola

Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola

Károlyi Mihály Kéttannyelvú Közgazdasági Szakközépiskola

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola


Az átlagom 4,8 , egész felső tagozatban kitűnő/illetve jeles tanulmányi eredményeim vannak,a felvételim viszont elszúrtam,57 pontom lett. Középerős Gimnáziumokat írtunk be,a Teleki Blanka még kérdőjeles,a másik kettőből elutasítottak,ezért most nagyon megörültünk a hírnek,miszerint lehet módosítani,és beírni szakközépiskolákat is..



2015. márc. 13. 15:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Karolyiban ideiglenesen 21. Vagyok 56 pontos irasbelivel 4 Es atlaggal es 48 pontos szobelivel ugyviteli osztalyban
2015. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Telekiből a közgazdaságiba a tiednél rosszabb átlaggal és jobb központival lettem behívva szóbelire, de nem mentem el, mert eléggé megkavarták a dolgokat, és rossz címre küldték a levelet, de igazából sosem az volt nekem első helyen, most is közgazdaságiba járok, és valahogy úgy érzem, a legjobb döntés volt, amit hozhattam. Igazából nem értem, hogy a közgazdasági, a humán és a gimnázium hogy jön össze, elvégre nagyon különbözőek.
2015. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert,kétes,hogy jövőhét szerdán sikerül e a töri szóbelim a Teleki Blanka Gimnáziumban,viszont az infót,miszerint lehet még szakközépet beírni,beírunk azt is,hogyha a Teleki Gimibe nem is vesznek föl,akkor egy szakközépbe bekerülhessek,amit majd lehet,nem is fogok megbánni. (Mivel elég sokan mondják,hogy manapság jobb,egy szakközép elvégzése,mint egy sima gimié..)

Egyébként a Keleti Károlyt nagyon sokan dicsérik :)Az is közgazdasági

2015. márc. 13. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Xantusba min. 50 pont központi, és 4,00 feletti átlag a min.

A Bókayt nem ismerem.

A Leövey szakközépbe ne menj, mert oda az utcáról is felvesznek gyerekeket :( Nem jó a színvonala.

A Raoul Wallenberg az egész jó, 3,00 körüli átlag azért a min. + 55 körüli központi.

Keleti Károlyt nem ismerem annyira.

A Semmelweisbe se menj, mert az is nagyon gyenge, legalább annyira, mint a Leövey szakközép :(



Ilyen átlaggal, ekkora központival bármelyikben simán bent vagy :) Nagyon szurkolok a Telekihez, mert az az összesnél színvonalasabb (és nem csak azért, mert gimnázium) :) Drukkolok!

2015. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a Xántusban jövőre nem indul a szakközép része csak a gimi. oda ennyivel szerintem bekerülnél.
2015. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Leövey SZKI tényleg rohadt szar!!!

a tanárok jófejek (1-2t-t leszámítva) de az odajáró emberek... hát pfff....

meg tényleg nagyon színvonaltalan.

fél évet bírtam ott...

de basszus, az milyen már, hogy amikor órák vannak, bezárják a wc-ket, mert mindenki oda jár cigizni? aztán ne aggódjanak, szünetben is odajárnak cigizni...

2015. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Melyik lett

végül ?

2019. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Károlyi ?
2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel az átlaggal mindegyikbe

van esélyed

2019. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmelweisba elég

a közepes átlag -

2019. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!