Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi mikor írja ki a...

A Berzsenyi mikor írja ki a végleges rangsort?

Figyelt kérdés
Mert az ideiglenes ami március 6 óta kinn van azt írtam 11.-én véglegesítik! Valaki tud erről valamit? Előre is köszi!:)

2015. márc. 13. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a vegleges :)

Csak ha valaki reklamalt volna, akkor lett volna valtoztatas.

2015. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem a végleges mivel oda van írva, hogy ideiglenes és még át is megy Győrbe csak nem tudtam mikor írják ki, de köszi:)
2015. márc. 14. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaa, bocsi, akkor nem értettem a kérdésed :/ Mert azt írtad márc. 11-én véglegesítik. És az ideiglenest tényleg akkor véglegesítették a végleges ideiglenes jegyzékké (ha érted XD)...

A teljesen végleges felvételi jegyzéket majd április 20-án küldik ki Győrből, de te nem tudod kiket vettek fel, csak azt, hogy téged felvettek-e vagy sem :) (írásban kapod meg postán április 24. körül)

2015. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már érthetőbb! :)
2015. márc. 15. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem
2016. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egy tavalyi kérdés:D
2016. ápr. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!