Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb gimnázium? Az...

Melyik a jobb gimnázium? Az érdi Gárdonyi Géza általános iskola és Gimnázium vagy a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimbázium?

Figyelt kérdés

Miért rosszabb az Egyetemi kompedencia eredménye a Gárdonyinál?

Melyikben jobb az oktatás?

Melyikben jobb a közösség és a tanárok?

Milyen diákok járnak a Gárdonyiba?

Melyikben van több program és melyikben vannak jobb programok?

Őszinte választ szeretnék,saját véleményt vagy tapasztalatott aki a Gárdonyiba vagy az Egyetemibe jár vagy járt vagy barátja vagy ismerőse jár oda és van valami köze az iskolához. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. márc. 14. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésekre bővebben válaszolni, de szerintem az Egyeteminek nagyobb neve van, úgyhogy válaszd azt :)
2015. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmikepp se gyere a gardonyiba. A diakkozosseg nem rossz, de nem is jobb, mint mas iskolakba. Ide minden jott ment hulyet felvesznek, egyik osztalytarsam mindenbol kegyelem kettes, es megis ittvan lassan mar negyedik eve. A programok unalmasak, diakelet nuku, jo szakkorokrol nem tudok. Cserebe vannak "minosegi" eloadasok, amikre kenyszerbol raknak be. A tanari kar sem a legerosebb, kozuluk mindenki csak kovetel, de anyagot rendesen mar nem ad le (en pedig nem vagyok egy lusta diak, de azert megis...). A kepmutato igazgatonorol neg mar nem is beszelve. En elcsesztem az iskolavalasztast, te ne csedsz el, ha meg teheted, jelentkezz at mashova, mert ez halal
2016. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!