Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik iskolába jártok, es...

Ti melyik iskolába jártok, es ajánljátok-e?

Figyelt kérdés
Nem sokara felvételiznek a gyerekeim , az egyik általános iskolába, a masik gimnáziumba :)

2015. márc. 14. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A XXI. kerületi Mátyás Király Általános Iskolába, aztán az ADU Gimnáziumba jártam. Nem ajánlom őket, mert romlott a színvonaluk azóta. Régen jó sulik voltak, de már nem.

Most a BME-re járok, ezt pedig azért nem ajánlom, mert tönkreteszi az életem. :(

2015. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elsőtől a Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnáziumba járok. Az általános része átlagos, teljesen normális. A gimnázium része viszont nagyon gyenge. Órai figyeléssel vagyok 5-ös 5. óta, oké, az nem gimnáziumi rész, de akkor is.

Ez azért van, mert rengeteg hátrányos helyzetű, diszes, SNIs, BTM-es gyerekek járnak ide, és az egész osztályt (még a normálisakat is) azon a szinten kell tanítani, hogy mindenki megértse. Az iskola az ilyen gyerekekre fókuszál, nagyon liberális, mindenkit elfogad.

Ha nincsenek problémái a gyereknek ilyen téren, akkor a Scheibert nem ajánlom.


Most szeretnék iskolát váltani, most vagyok 9.-es (ami itt a 8.-ot jelenti, mert a 7. a nyelvi év), és most felvételiztem át másik iskolába. Még nem ismerem olyan jól ezeket a "leendő sulikat", úgyhogy erről majd később fogok tudni mesélni :) (szeptember-október körül)

2015. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!