Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Ciszterci Szent Imre...

A Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumba jófej diákok járnak? Esetleg 5-6-osok milyenek?

Figyelt kérdés
Jövőre oda mennék,a nyolc évfolyamosra, de alapból 5-esként.Konkrétan az a probléma, hogy a koromhoz képest magas vagyok ( kb 160-170 cm) és a leendő osztályomba lennének a hugommal egy idősek is (2005-ös születésűek)Azért érdekelne, mert félek, hogy a korkülömbség miatt nem jönnék ki jól az osztálytársaimmal. Esetleg talán lóghatnék mostani 5-esekkel, az egyikőjüket ismeri a barátnőm is de nem tudom kedvelne e. A Batthyány-ba meg az egyik legjobb barátnőm jár akinek az egyik osztálytársával is találkoztam már és úgy tűnik ő kedvel. Esetleg menjek inkább oda? Nagyon fontos lenne a gyors válasz!!! Köszönöm

2015. márc. 15. 16:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Próbálj az első napokon jó benyomást tenni, ott mindenki új lesz, nem csak te :) Ha ez sikerül, be fogsz illeszkedni, és már nem fog senkit sem érdekelni, milyen magas vagy...

Ennyit tudok segíteni... Sajnos nem tudok bővebbet mondani a suliról...

2015. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos volt, hogy legyen ismerősöm, de az sem garancia semmire. Én a Batthyányt vàlasztanàm, főleg, ha Szigetszentmiklóson is laktok. Sok szerencsét! Majd írd még, melyiket vàlasztottad.
2015. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Valószínű, hogy a Cisztercibe megyek, de ha valaki még tud mondani valamit a sulikról azt megkösönöm!
2015. márc. 18. 17:44
 4/32 anonim ***** válasza:
Akiket felsoroltàl, hogy oda jàrnak, nem tudnak segìteni? A Batthyány Gimnàzium honlapja nekem nagyon tetszett, a legjobb baràtnőd mit mond ròla? Hangulat, diàkèlet, stb. A Szent Imre Gimnàzium nekem nagyon vallàsosnak tűnik.
2015. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt kollègàm lànya a Batthyányba jàrt, ès szerette, a Szent Imrèt nem ismerem. Remèlem, azèrt segìtsèg.
2015. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen a ciszterci vallásos, de most is vallásos suliba járok és nagyon érdekelnek az ezzel kapcsolatos dolgok. A barátnőm nagyon szereti a sulit, de most mindenki úgy van vele, hogy nem mond semmit mert nem akar befolyásolni.
2015. márc. 19. 18:10
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A magasságod miatt ne aggódj, ha megkedvelnek, senkit nem fog érdekelni. Manapság nagyon nagy eltérések vannak osztálytársak között korban, ezáltal testalkatban is. Készíts listát a két suliról, hátha úgy könnyebb lesz a döntés. Melyik van közelebb? Ez is egy szempont lehet, ha később délutánonként még eljárnátok együtt, vagy reggelente mehetnétek közösen.
2015. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne az alapján válassz iskolát, hogy vajon lesz-e majd barátod, de ha ezen aggódsz, menj oda, ahová a barátnőd jár. Nekem van ismerősöm, akinek a gyereke a Cisztercibe jár, és a másikat nem akarja oda beíratni, nekik nem jön be. Ebben a korban ez elég nehéz döntés, a szüleiddel együtt kell meghoznod szerintem. Sok sikert kívánok!
2015. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a jókívánságod :) A Batthyányis barátnőm miatt a dolog azért nehéz, mert régen rengeteget veszekedtünk és most sokkal jobb barátok vagunk mint eddig. A Batthyányiba inkább a barátságom féltem, mert mások szerint is nagy dolog, hogy még így is barátok tudtunk maradni amikor ő nem is jár ide, ahova én.
2015. márc. 20. 16:46
 10/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem osztálytársak lesztek, így nem lesztek egész nap összezárva, de lehet, hogy az elején segítség lenne. De válaszd azt az iskolát, ahová a legjobban szeretnél menni, mindenhol találsz majd barátokat, meglátod. :-) Melyik felé húz jobban szíved?
2015. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!