Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyöngyös vak bottyán kérdés? ()

Gyöngyös vak bottyán kérdés? ()

Figyelt kérdés
Van az ideiglenes rangsor, és úgy kb mennyi emberik vesznek fel abba a suliba? Tehát hanyadik emberik vesznek el átlagosan? Sokan kiesnek? Csak azért kérdezem, mert aki általában megy Egerbe, vagy a Berzébe, az általában megjelöli a Bottyánt is.

2015. márc. 19. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Elmondom a statisztikákat, remélem segít :)


3 évvel ezelőtti utolsó bejutottak rangsorszáma:

- Elektronikai technikus: 100.

- Gépgyártástechnológiai technikus: 139.

- Gazdasági informatikus 1: 139.

- Gazdasági informatikus 2: 115.



2 évvel ezelőtt:

- Elektronikai technikus: 112.

- Gépgyártástechnológiai technikus: 133.

- Gazdasági-műszaki informatikus: 149.

- Pénzügy-számviteli ügyintéző, vállalkozási és bérügyintéző: 118.



Remélem erre a sulira gondoltál: "Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégium" :) Mert ez annak az adatai :) Remélem segítettem!

2015. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Elektronikán 101 vagyok, tehát akkor van esélyem?
2015. márc. 20. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Naná! :)
2015. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, látom te tájékozott vagy ilyen téren. Mit tudsz a keri szakközép részéről? Azon belül is marketing, meg közgazdaság.
2015. márc. 20. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik településen van a Keri? Mire vagy kíváncsi?
2015. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyöngyösön, a Károly Róbert Középiskola, más néven a keri. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a szakközép része, azon belül is a Közgazdaság, és a Marketing. Tehát siekresen tovább lehet-e onnan tanulni, meg ilyenek.
2015. márc. 20. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt évek kompetencia mérésein az odajáró diákok eléggé rosszul teljesítettek. 16-an évfolyamot ismételnek a 2014/15-öss tanévben. Az OKTV versenyeredmények elég gyérek, 2 évvel ezelőtt senki, 3 évvel ezelőtt 5 diák jelentkezett, ebből 4 földrajz és egy angol tantárgyból. Egyik sem jutott tovább.

Viszont ezzel szemben az érettségi eredmények elég jók. Átlagban 3-5ösre szoktak érettségizni, a legjobb érettségik emelt szintű angolból illetve testnevelésből vannak, míg a legrosszabbak matematika, informatika és német nyelvből.

2015. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor ez által van még ott is lenne jövőm, ha esetleg tanulnék rendesen?
2015. márc. 22. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Naná :)
2015. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Képzeld el, hogy 101 volt az utolsó akit felvettek, de mivel vissza estem a 105. helyre, így sajnos nem vettek fel, mert 4-en vannak előttem. Írtunk fellebbezést, egyik ismerősünk azt mondta, ennyi üresedés talán még úgy is lesz, de azért kérdeznélek téged is: Ilyeneknek nem tudsz utána nézni, hogy milyen mértékű üresedés szokott lenni, stb? Van-e esélyem, előre is köszi.
2015. máj. 1. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!