Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek továbbtanulni,...

Most megyek továbbtanulni, most leszek 9-es. Hogy lehetnék az új suliba népszerü úgy hogy ne legyek az osztály kurvája se a fő plázacica se a tipikus jókislány. nem a legnépszerübb szeretnék lenni csak népszerü. mit tegyek ez érdeképbe mit ne?

Figyelt kérdés

népszerüség alatt azt értem hogy meghívnakbuliba vagy ha mennek vhova akkor oda stb.

mit tegyek kérlek segítsetek.


a bunkó megjegyzésekre nem vok kíváncsi.


2008. aug. 26. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak add önmagad! Hamar megy a beilleszkedés! És ne érezd magad felsőbbnek náluk..!
2008. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Én annak idején az àltalànos iskolàban nem voltam közkedvelt,soha nemvoltak menö baràtaim,a középiskolàba meg mindenki ismert:))))

pedig nem csinàltam semmit,csak közvetlen voltam(köszöntem,a buszmegàlloba probàltam a témàhoz magamtol bekapcsolodni,megmertem kérdezni azt ha valamit nem értettem,meg mindenkivel szoba àlltam(nem csak a gazdag jol öltözöt gyerekekkel,hanem a szegényebb diàkokkal is)

ÀLLitom neked,ha ma meglàtnànak az uton(3 éve)

ugyanugy megismernének,pedig tàvolra költöztem

tehàt:magabiztossàg,nyitottsàg

2008. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi:D
2008. aug. 26. 11:09
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg, legyél érdeklődő és nyitott és kedves. És aki sokat beszél - no nem fecseg - arra előbb-utóbb felfigyelnek az emberek. És ne hagyd, hogy rajtad nevessenek...vagy nevess magadon te is, ha olyan a helyzet. És védj meg másokat, az szimpatikussá tesz ... de ne folyj bele minden ügybe.
2008. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszönöm

ha vkinek van még tanácsa kíváncsi lennék rá

2008. aug. 26. 16:47
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Tanulj jól és akkor te leszel a legnépszerűbb
2008. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
74%
Keresd meg azt a helyet ahova a legtöbb ember jár suli után...teszemazt a sarki kávézó vagy ilyesmik...minden sulinál van ilyen hely...és ott ismerkedj...onnan meg már nyílegyenes az út
2008. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi.

anegyediknek: eddig jól tanultam és strébernek mondtak szval most is tanulni fogok de népszerü is szeretnék lenni

2008. aug. 26. 20:09
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom hogy gimnáziumba mész.

Na de ott tanulni kell nem pedig játszani a beképzelt kiscsajt, aki után futnak a fiúk. Ez nem Night Club, hanem iskola. Sőt, gimnázium. Ha ez az álmod, menj egy szakmunkásképzőbe, és ott megmutathatod hogy ki is vagy...

2008. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi

szerencsépr olyan suliba vok ahol nem hátrány ha jól akarok tanulni

2008. szept. 2. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!