Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsga így is...

Osztályozó vizsga így is lehetséges?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a 11. évfolyamot esti tagozaton,de félévkor ott kellett hagynom munka miatt.Elmentem egy másik iskolába,azt mondták betelt a létszám így idén már nem tudnak felvenni.

Mondták hogy jövő tanévre jöhetek,de ha nem akarok évet ismételni tehetek augusztusban osztályozó vizsgát és mehetek 12-be.Viszont elfelejtettem említeni hogy előzőleg nem tanultam kémiát és biológiát.


Így is tehetek osztályozó vizsgát csak mellé még lesz különbözeti is ebből a két tárgyból?



2015. ápr. 3. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Megvolt a szakmunkás 9-10 osztályom,úgy mentem estire tavaly,de új törvény miatt ezt a két osztályt egynek számították így 3 éves nekem az esti,tehát úgy értettem hogy már tavaly sem tanultam kémiát,biológiát nem pedig csak idén.
2015. ápr. 3. 21:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Kémiából, biológiából is kell akkor osztályozó
2016. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!