Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek abba a...

Szerintetek felvesznek abba a középiskolába ahol az ideiglenes felvételi lapon a 208. helyen állok? Lehet hogy 2 osztályt is indítanak

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 23:09
 1/6 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha még le is vonjuk azokat, akik más iskolába mennek ehelyett, és két, teszem azt 40 fős osztállyal számolunk, ami azért már igencsak a felső határ közelében van, még akkor is csak a legeslegjobb esetben csúszik a léc az első száz alá... :/
2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm. köszi. hát igen, az összes jelentkezo 230 fő, abból a 208. vagyok. az elég gyér. mindegy marad a következő :)
2015. ápr. 5. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam annó előrébb, mégis felvettek.
2015. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted van esély? mondju kha 2 osztályt indítanak 30 fővel, akkor az 60. meg nyilván ki is esnek, de tényleg hogy kb 230-an jelentkeztek összesen és hát..eléggé a végén vagyok!
2015. ápr. 6. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez iskolafüggő, hogy mekkora a népszerűsége. Ha tegyük fel, ugyanaz a tagozat (szóval nem különböző), két osztályt indítanak (kétszer 30 fő, ergó 60 fő ugyanarra a tanulmányi területre), és nem a legnépszerűbb suli akkor igen :)
2015. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ugyanaz a tagozat, közepesen felkapott suli, szakközép :)
2015. ápr. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!