Beno12456 kérdése:

Okj fogtechnikus?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni ,hogy milyen nehez elvegezni ,mennyi gyakorlat kell valamint Debrecenben van e ilyen tanfolyam?kézügyességem aránylag jó.Mennyit lehet keresni vele?Mennyire nehez elhelyezkedni?Vagy ha esetleg valaki valami mást es jobbat ajánl amivel el lehet helyezkedni jo fizuval,meghalgatom.

2015. ápr. 6. 08:24
 1/4 anonim válasza:
63%
nagyon szar a fogtechnikus ne menj annak, piszok nehéz énis abbahagytam
2015. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod csinálni akkor Dunántúlon az Osztrák határhoz közel érdemes elhelyezkedned szerintem. Ugyanis az osztrákok közül sokan járnak át Magyarországra csinálni a fogukat.
2015. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.de tényleg ilyen nehéz mint ahogy az elso leirja meg unalmas ?nem az van hogy ezt szeretnem hanem tetszik viszon nincs nagyon más ötletem olyan okj szakra amivel jol el lehetne helyezkedni.
2015. ápr. 7. 17:17
 4/4 anonim válasza:
mik okozzák a nehézségeket, ezt bővebben kifejthetné valaki
2015. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!