Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Károli Btk anglisztik...

Milyen a Károli Btk anglisztika szak? Szigorú?

Figyelt kérdés
Elsőéves anglisztikás vagyok a Kodolányin és szeretnék szeptembertől átjelentkezni a Károlira, ezért vagyok rá kíváncsi. Milyen a diákélet?

2015. ápr. 7. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Károli jogon gondolkoztam sokáig, beszéltem odajáró illetőkkel is, de azt mondták hogy buli oda járni, másoktól azt hallottam mennyire buták a diákok, alapvető jogi dolgokat nem tudnak, és a diplomáját is kevésbé becsülik meg.. a BTK-ról nincs infóm, de lehet hogy jövőre én is oda megyek (ha nem vesznek fel az ELTE-re), csak én nem anglisztikára, hanem japánra. :) A jogról egyébként abszolút letettem, japán meg csak ezen a két egyetemen van, hát majd meglátjuk.
2015. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Károli anglisztikára jártam, és nagyon szerettem. Normálisak a tanárok, a legtöbbjük névről ismeri a hallgatókat, fel lehet őket bármikor keresni, ha kérdésed van. A diákok is általában normálisak, és mivel nem voltunk túl sokan szinte mindenkit ismertem az évfolyamomról. A legtöbb óra érdekes volt, a vizsgákon se szakadtam meg (bár lehet, hogy inkább csak megszépítette az idő, és csak utólag visszanézve tűnik minden ilyen idillinek :D ). Én csak ajánlani tudom, bár az sajnos tényleg igaz, hogy viszonylag kis egyetem, szóval nem tudom, hogy mennyire fogadják el a munkáltatók az ott szerzett diplomát. =/
2015. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!