Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Könnyen elvégezhető egyetem...

Könnyen elvégezhető egyetem vagy főiskola Budapesten?

Figyelt kérdés

Van egy felsőfokú okj-s végzettségem, és idén középfokú angol nyelvvizsgát is akarok tenni.

Szakmán belül akarok maradni (logisztika) de szeretnék diplomát is. Mivel sokat dolgozom, és szeretnék élni is ezért keresek olyan egyetemet vagy főiskolát, ahol könnyebben diplomához juthatok. Természetesen levelezőin.


Tudtok ajánlani nekem?

Előre is köszönöm.


2015. ápr. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csinálj meg egy tetszőleges bölcsész diplomát, az még a komolyabb egyetemeken sem annyira nehéz.
2015. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam, hogy logisztikai területen akarok maradni. :)
2015. ápr. 10. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mehetsz bölcsésznek, ahogy már az első válaszoló is írta. Ha az a célod, hogy könnyen diplomához juss, ez a legjobb választás.

Amúgy már önmagában a hozzáállásod rossz. Nem azért kell főiskolára/egyetemre menni, hogy könnyen szerezz diplomát, hanem azért mert az adott terület mélységeiben jobban érdekel, hajlandóságot mutatsz az adott terület iránt, ill. eltökélted magad az adott szakmaterület mellett.

Ha céltalanul mész felsőoktatásba, csak azért hogy legyen valamilyen diplomád, akkor rossz úton jársz.

Raktáros lehet anélkül is az ember, akár egész jó fizetéssel, nem kell ahhoz -idióta elnevezéssel élve "logisztikai"- szarságokat tanulni.


Ha szakmád van, az a legjobb, csak rajtad múlik, hogy mennyire jól tudsz elhelyezkedni.

Csak időpocsékolás amúgy is, hiszen nagyon jó raktáros lehetsz "logisztikai" diploma nélkül is.

2015. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt honnan vetted, de csak, hogy tisztázzuk nem vagyok és nem is leszek raktáros. Jó pár éve ebben a szakmában dolgozom, kellő tudás megvan. Mivel Magyarországon élünk, ahol pedig a papírt nem pedig a tényleges tudást részesítik előnyben, ezért akarok egy diplomát is logisztikai irányon.
2015. ápr. 11. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobil nehéz daru kezelő, tengerésztiszt. A logisztikai elemző és stratégia szoftverfejlesztéshez meg fel kell nőni. Siránkozó irodai diplomással Dunát lehet rekeszteni.
2015. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!