Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a győri Széchenyi Egyetemen vagy a BGF-en a gazdasági informatikus szakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol jobb ennek a képzése? Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Nagyon nagy segítség lenne a döntésben. :) Előre is köszönöm! :)
2015. ápr. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is a BGF-re szeretnék menni. Tetszik a képzésük, az SZTE-vel ellentétben tényleg oktatnak gazdasági részt is. 4. félévben szakosodhatsz pénzügyi vagy logisztikai informatikusnak.

A győriről nem hallottam semmit, de nem hiszem, hogy egy komoly szak lenne, 80 férőhellyel. Akkor már szerintem egy BGF-el jobban jársz, nevesebb iskola.

2015. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Corvinus? Az lenne a legjobb választás.
2015. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Corvinus már sajnos nem jöhet szóba, nem jelöltem meg.
2015. ápr. 30. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

BGF, BCE: itt inkább a gazdasági tárgyakon van a hangsúly.

PE, SZE, SZTE: ugyanúgy komolyan veszik a progot, mint a többi infó szakon.

2015. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mivel már leadtam a jelentkezést, első helyen jelöltem a Széchenyit és második helyen a BGF-et, ezért Győrben fogom elkezdeni az iskolát. De ha esetleg nem tetszik a győri, akkor fél év után mennyire macerás átiratkozni a BGF-re? Egyáltalán lehetséges? Átveszik az embereket?

2015. máj. 1. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Félévkor nem lehet, 2 félévvel és 50 kredittel rendelkezned kell intézményváltásnál. Gondolom nem vagy még benne ebben a kredit dologban, 50 kredit elég soknak számít 2 félév után. Úgyhogy elég kicsi a valószínűsége, hogy 1 év után át tudsz kerülni egy másik intézménybe, így nagyon át kell gondolnod, hogy hova jelentkezel.
2015. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!