Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey vagy Madách? NAGYON...

Leövey vagy Madách? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Melyikbe menjek? Tapasztalatok? Közösség? Tanárok? Hangulat? Programok? Köszi mindenkinek

2015. ápr. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én a madáchot javaslom, nem tudok sok mindent róluk, de a madách előrébb van a rangsorokban, szóval az oktatás jobb

ez persze rejtad is múlik, h mit szeretnél elérni és mennyire akarsz tanulni

2015. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Madách.

Én voltam mindkettőben nyílt napon, és míg a Madáchban színvonalasan tanítottak, a Leöveyben nagyon lassan. Perzse vannak barátaim, akik szeretik, mert ízlés kérdése, de nekem a Madáchban úgy minden szimpibb volt. A közösség, a tanárok, az épület, a programok, minden. És igen, a hangulat is :)

MADÁCH!! :) De ha most hetedikes vagy, akkor azt ajánlom, te is menj majd el a nyílt napokra, hogy majd te is tapasztalj, mert mondom, ez csak az én véleményem! :)

2015. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nyílt napra, szippants bele a levegőbe!
2015. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Ez rajtad is múlik.Ha nem igazán szeretsz tanulni, gyenge vagy közepes vagy, ne menj a Madáchba, mert nem fogod bírni.Ha viszont jó tanuló vagy, nagyon is ajánlom, mert szuper suli :) erõsebb sokkal, mint a Leövey erre készülj fel.

A Leövey mellett is szólnak persze érvek, mégha gyengébb is.Pl. itt nem kell annyit tanulnod, de azért mégis ismerek jópár embert, aki a innen indulva szerzett diplomát (aki nem, azok általában a saját lustaságuk miatt), ezenkívül ha szereted a kémiát, fizikát, a lehetõ legjobb választás, mert a laboruk nagyon jó, modern, felszerelt.

De szeptemberben menj el te is nyílt napokra, hisz neked kell eldönteni, melyik a szimpatikusabb.És persze a te egyéni képességeid, szorgalmad na meg a távolság is meghatározó.

2015. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én most vagyok 9.-es a Leöveyben és átszeretnék menni jövőre máshova, a közösség nagyon rossz, a legtöbb órán figyelni se lehet, olyan zaj van. Rossz az osztályom, egyedül az angolóra tűrhető.

Persze vannak olyan ismerőseim, akik szeretik, osztály és osztályfőnök függő is a dolog de én menekülök el innen, úgy lefáraszt ez az iskola, hogy suli után hazamenni is alig birok, annyira nincs erőm, és nem azért mert sokat kell tanulni, 4,5-nél nem lesz rosszabb az átlagom (otthon nem is tanultam rendesen csak mindig szünetben dogák előtt) és sportolok is mellette. Osztályomból többen is átmentek máshova már. Szóval összegzésül: szerintem gyenge, lefárasztó iskola tele kevésbé intelligens irritáló emberrel..

MADÁCH!!

2015. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
két osztálytársam jött át Madáchból Leöveybe...:D
2015. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!