Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemre járókat...

Orvosi egyetemre járókat kerdezném. Az emelt kémia Es biosz erettsegit mennyi ido alatt tudnatok megtanulni 80%ra kb? Nem a nulláról persze

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1-1,5 év
2015. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minek írod ki minden nap?

mégegyszer elmondodm, hogy aki az orvosira járt, az a biosz érettségit már megcsinálta emelten, és a kémiát vagy a fizikát szintén emelten.

a kérdésednek egyszerűen nincsen értelme, hiszen akit már felvettek, annak ez volt a feltétel. arról nem is beszélve, hogy az egyetemen amúgyis sokkal magasabb szinten tanulják

2015. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez volt a feltètel ezert nem nullarol indulnek

De felszeretnem javitani ezert kerdem Es utobbi idoben nem foglalkoztam sokat a targyakkal

Igy nyeri ertelmet a kerdes

2015. ápr. 16. 20:23
 4/5 anonim válasza:
100%
Nulláról indulva 8 hónap alatt tanultam meg a két tárgyat úgy, hogy közben dolgoztam mellette, mert kellett a pénz a felkészítő tanfolyamra. Mindkettő 80% feletti lett, felvettek az orvosira és nem vagyok zseni.
2015. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ősszel másfél hónapot készültem az érettségire, előző évben érettségiztem, de nem vettek fel, jártam külön tanárhoz, és mellette dolgoztam, 89% lett. Szóval akkor vegyünk akkor 3 hónapot, azalatt tuti fel lehet.
2015. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!