Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre (Kriminológiára...

Mesterképzésre (Kriminológiára), hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy aki már jelentkezett mesterképzésre, az írja már le nekem, hogy hogyan jelentkezett, az is a felvi.hu-n keresztül működik? Mert most a napokba felnéztem a felvire, és csak az alapképzéseket írja ki, mikor van olyan mesterképzés, mint pl: a Kriminológia, vagy a Szociálpolitika ami nem keresztfélévben indul, hanem szeptemberben. Én januárban fogok végezni szociálpedagógián és jó lenne tudni, hogy hogyan is működi a jelentkezés mesterképzésre, mert erről semmit nem tudok.

2015. ápr. 19. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint alapképzésre. Felvin kell jelentkezni, semmi különbség nincs közte. Viszont ha januárban végzel, akkor miért a szeptemberi képzéseket akarod?
2015. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a felvin belül, hogy mikor most is csak alapképzéseket látok? Nem látok, egy MA képzést se meghirdetve, pedig szerintem kéne: [link]

Tehát itt, ha egy egyetemre rá megyek, egyinél se látok MA képzést.

2015. ápr. 19. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem figyelsz eléggé. Megnyitod az oldalát valamelyik intézménynek, ott van egy olyan pont a szakok felsorolása előtt, hogy:

"Meghirdetett képzések 2015 szeptemberi kezdéssel


Alapképzésben, egységes osztatlan képzésben és felsőoktatási szakképzésben meghirdetett képzések

Felsőfokú oklevéllel rendelkezők számára meghirdetett képzések

Szakirányú továbbképzések"


Na, itt a legfelső van alapból kiválasztva, de ha a másodikra kattintasz, akkor a mesterképzéseket fogja kiírni.

2015. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az ELTE ÁJK semmi ilyet nem találok.

De amúgy se értem, hogy ez hogy fog majd segíteni, a felvételi jelentkezés kapcsán? Azt tudom, hogy milyen dokumentumokat néznek, meg hogy mi mennyi pontot ért, én a felvi.hu-n nem tudom ,hogy kell jelentkezni MA-ra

2015. ápr. 19. 11:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Megvan. Úgy értettem, hogy az intézmény honlapján, kell nézni, nem a felvin, mert azt nem írtad. De mindegy meg van, köszi szépen.

És Utána ugyan úgy megy a jelentkezés mint BA-n? És hány képzésre lehet jelentkezni minimum?

2015. ápr. 19. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a felvételi tájékoztatót, minden nagyon szépen le van benne írva.
2015. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell jelentkezni, teljesen, csak nem alapképzést jelölsz meg, hanem mesterképzést.
2015. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!