Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TTK-Matek szakon mennyi...

ELTE-TTK-Matek szakon mennyi szabadideje van egy átlagos hallgatónak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz szak, de talán nem a legnehezebb és sok BME-s mérnöki szakhoz képest úgy tudom valamivel több az ott tanulók szabadideje.. Ezt tudná valaki megerősíteni vagy cáfolni?

2015. ápr. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs
2015. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó vagy, akkor marad időd. Ha nem vagy jó, akkor is, de akkor nem leszel mindenből ötös. Egyébként meg nehéz szak, a legtöbb mérnökinél sokkal nehezebb, ott többet kell rajzolgatni/tervezni meg hasonlók, matekon ilyen nincs. Cserébe a legelvontabb dolgokat kell megtanulni és megérteni.
2015. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fizetés, amit majd az egyetem elvégzése után be fogsz zsebelni, jó lesz nagyon, de életed nem nagyon lesz az egyetemi éveid alatt. :( Ha képes vagy ekkora áldozatot hozni a későbbi gyümölcsözés érdekében, akkor vállald be.
2015. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én oda járok és bőven van szabadidőm. Annyira nem vészes, mit ahogy beállítják, de tényleg kell hozzá egy bizonyos affinitás és érzék, illetve elhivatottság. De rendkívül érdekes. Ha kellő időt rászánsz a tanulásra és minden órára bejársz, készülsz napról napra akkor teljesíthető. Talán szorgalmi időszakban valóban nincs annyi szabadidőd, de a vizsgaidőszakot viszonylag nevetve átvészelheted.
2015. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsóval azért nem értek egyet a vizsgaidőszakról :)

attól függ milyen szakirány, elemző kb corvinus szint lehet, nem kell túl sokat tanulni, elméleti meg annyira nehéz hogy csak az tudja aki tényleg zseni, alkmat a kettő között valahol, ha okosan osztod be az időd simán van szabadidő :D

2015. júl. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!