Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol végezzem el a kozmetikus...

Hol végezzem el a kozmetikus OKJ-t?

Figyelt kérdés

Első OKJ-m, így oylan helyet keresek, ahol az első ingyenes. Normál, nappali iskolarendszeren belül szeretném végezni.Budapesten, vagy Esztergomban van lehetőségem. Mit ajánlotok?

Esetleg más fontos tapasztalatok a szakmával kapcsolatban? El lehet vele helyezkedni?



2015. ápr. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
kérlek válassz normális szakmát majd próbál újra
2015. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszolj normálisan a feltett kérdésre, vagy ha ilyen biztos véleményed van, akkor fejtsd ki, és kérlek oszd meg velem, melyek a véleményed szerint ,,normális,, szakmák. Lehet, hogy még hasznát is veszem a válaszodnak, nyitott vagyok mindenre.
2015. ápr. 24. 12:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébéknt ha már itt tartunk, nem ez a szakma az életcélom, olyan OKJ-t keresek, ami viszonylag egyszerű, gyorsan elvégezhető és könnyű vele elhelyezkedni, ha úgy adódik. Egyetemre megyek egyébként, de a jövő évet nem szeretném haszontalanul eldönteni, és mivel első szakma ingyenes is, ezért gondoltam. De tényleg örülnék neki, ha megosztanád a véleményed, hiszen én sok keresgélés után döntöttem emellett, de ha van jobb ötleted, akkor szívesen meghallgatom.
2015. ápr. 24. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:

és gondolod a kozmetikus egy ilyen szakma?


mondjuk a PSZV már jó valamire

2015. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha egy dologra gondolunk a ,,PSZV,, alatt, akkor az tudtommal nincsen OKJ-s képzésben.
2015. ápr. 24. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
mérlegképes könyvelő okj vagy fogtechnikus/vegyésztechnikus
2015. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

de van

2015. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mérlegképes könyvelő OKJval meg senkit nem csapsz be... közgáz diplomához adják a rendeset
2015. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!