Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Hunfalvy...

Mi a véleményetek a Hunfalvy János Szakközépiskoláról? Milyen a közösség és milyenek a tanárok? Milyen a gólyatábor? Engem felvettek orosz szakra

Figyelt kérdés
.
2015. ápr. 24. 22:08
 1/3 Jang Aly válasza:
Ez engem is érdekelne,engem is oroszra vettek fel. :D
2015. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem nemetre vettek fel:)

A noverem oda jar,es csak pozitivat mondott rola!Jo a kozosseg,etelt gyujtenek az egyik afrikai ehezo falunak,van ugye cserediak program,oroszosok Szentpetervarra,franciasok Loireba mennek stb..:) persze 5. legerosebb iskola azt hiszem szoval azert kell tanulni!:D

Golyatabor,hat azt mondtak jo nehanyan hogy jobb volt mint vartak,sosem voltak egyedul,jo szivatasok voltak,senki se mert aludni,reggeli torna volt,meg kellett keresni az ofot,mert 'elraboltak' xd..

Nekem izginek hangzik!

Es van egy spanyol automata:3 xdd

2015. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tanarok meg van nehany kemenx dio,de te majd kitapasztalod !
2015. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!