Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti gimnázium jó közössé...

Budapesti gimnázium jó közösséggel?

Figyelt kérdés

Melyek azok a budapesti gimnáziumok, ahol nagyon jó a közösség? Úgy értem az egész gimmi légköre, a társaság összességében és nem csak attól függ, milyen osztályba kerülök.

Ahol mindenki ismer mindenkit, és észreveszik, ha jön egy új diák.

És azért az oktatás is legyen színvonalas, egy erős középszintű giminél ne legyen gyengébb!

Tudom, nagyon nehéz jó iskolát találni, éppen ezért, ha valaki tudna valamit ajánlani azt megköszönném!:)

Jövőre Budapestre költözünk, most egy erősebb gimnáziumban vagyok 4-es 5-ös tanuló. Szeretnék jó gimnáziumba kerülni, de elsősorban a társaság számítana, mert tanulni mindenhol lehet, viszont nem mindegy, hogy hogy kelek fel minden reggel, hogy 'jaaaj már megint ebbe a ... iskolába kell mennem'.. vagy 'jaj de jó, találkozok ma is csomó fófej emberrel'



2015. ápr. 24. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Varosmajori gimi. Nagyon szinvonalas a tanulas meg a sport teren is, es tok jo hangulatu a suli, sok kozos program is van. Bekerulni azonban eleg nehez foleg ha koltozol es nem felveteli utjan kerulsz be.
2015. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Budaörsi nem jöhet szóba?

Csak mert az Illyés is nagyon jó gimi (tapasztalatból tudom).

2015. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Jöhet bármilyen információ!
2015. ápr. 25. 12:40
 4/5 anonim válasza:
60%
Szlovák gimi. Ismerősöm mondta (aki oda jár), hogy van olyan osztálytársa aki egyáltalán nem tudott szlovákul. Kicsi az osztálylégyszám és jó fejek a tanárok is. Van csomó d.u.-i elfoglaltsàg stb.
2015. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem is érdekelnének ilyen információk egy jó suliról mert ugyan így vagyok hogy jövőre felköltözök Pestre!
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!