Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jutott be a Debreceni...

Ki jutott be a Debreceni Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium jogi-kommunikációs tagozatára?

Figyelt kérdés
Én is bejutottam és kíváncsi lennék kik lesznek az új osztálytársaim

#Debrecen #felvételi #KLTE Gyakorló Gimnázium
2015. ápr. 25. 08:30
 1/7 anonim válasza:
Én ugyan nem a jogira jutottam be, hanem a gazdaságira, tehát osztálytársak leszünk:)
2015. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hancsi22 válasza:
Én a nyekre jelentkeztem éls be is jutottam:) évfolyamtársak leszünk :)
2015. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már a Kossuthba járok. sok sikert mindenkinek! és gratula
2015. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 3. válaszoló. Hanyadikos vagy? :)
2015. ápr. 26. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
már elballagtam:D 2 hete
2015. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor neked azért gratulálok! :)

Hogy mennek az érettségi vizsgák? :))

2015. máj. 13. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

köszi:) kedden derül ki még az utolsó tantárgy, a többit már tudom. egyiknél pár ponttal csúsztam le az ötöstől, a többi bőven ötös, de még szóbelivel lehet javítani vagy éppen rontani:D

egyébként én amikor nyolcadikos voltam, nem ismertem ilyenkor senkit a leendő osztályomból. aztán azon a nyáron facebookon rábukkantam a leendő osztályom csoportjára, szerveztek is egy megismerkedős találkozót bent Debrecenben. meg utána suli kezdés előtt volt fecskenap. ja meg a beiratkozáson is több mindenkivel találkoztam.:)

2015. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!