Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli az AKG (Alternatív...

Milyen suli az AKG (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?Milyen egy napja a gyerekeknek,hánykor kezdődik a suli/hánykor ér véget?

2015. ápr. 26. 12:05
 1/7 anonim válasza:
100%
SZIA. én oda járok 4 éve és szerintem ez a legjobb iskola. Minden órát élvezek, nem unalmas, interaktív, tegezni lehet a tanárokat. Az iskola kezdete attól függ, hogy hányadikos vagy. Én 10.-es vagyok és fél 9-kor kezdődik és olyan 3 felé végzek. Kisebbeknek 8-ra kell beérniük, mert van egy nyitás, ahol tanárok beszélnek, és aztán negyed 9-kor kezdődik a suli. Lehet patrónust választani, ami azt jelenti,hogy az a tanár lesz a bizalmasod és hasonlók. Egy tanárt 12 gyerek választhat. Nem osztályokban tanulunk, hanem Kupacokban, azaz nem az a neve egy osztálynak, hogy 7c, hanem egy 60 fős évfolyamot két kupacra osztják és nevet lehet neki adni. A mi évfolyamunk neve CIKK, CAKK. Valaki a cikkbe jár, valaki a cakkba, mégis mi osztálytársak vagyunk. Mindenki azt mondja, hogy sznob iskola, de egyáltalán nem. Igen fizetős, de senki nem sznob. Van ösztöníj, amivel kevesebbet fizetsz vagy esetleg semmit. ÉN csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem nem véletlen az apám k×rva gazdag gyúnynév
2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
amúgy biztos nem rossz suli, biztos szívesen jártam volna oda én is, csak az én apám nem...
2015. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
annyira jó, hogy mindenki ezt gondolja. Tudjátok az én apám meghalt, mégis oda járok. szóval aki ezt hallotta, akkor menjen be a suliba és nézze meg. Biztos nagyon tudjátok
2015. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is odajarok es imadom :) ajanlani tudom csak ;)
2015. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
27%
Én meg egyetemről az albérletbe sétálva minden nap előtte sétálok el... :D
2015. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogi11 ***** válasza:
És mit látsz az épület előtt sétálva? Tényleg érdekelne..
2015. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!