Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira adnak diákhitelt?

Orvosira adnak diákhitelt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok az a 12 millió 6 évre.
2015. ápr. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Költségtérítésesre csak akkor mennék, ha külföld a cél. Itthon nehezen fogod kifizetni azt a nagy adósságot. Pláne az orvosi fizetésből.
2015. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adni adnak . És ezek szerint akadnak is balekra aki felveszi. :)
2015. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne balek? Elvégzi, kimegy egy normális országba és néhány év alatt visszafizeti.
2015. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem inkább az államit célozd meg mindenképpen. Két emelt szintű érettségit kell megcsinálnod. A biológia kötelező, ezen kívül kémia vagy fizika a felvételi követelmény. A két tárgyból 75% felettire vizsgázol nagy valószínséggel felvesznek. Nem akarlak elkeseríteni, de a "fizetős"-re sem kell sokkal kevesebb pont, úgyhogy az állami lebegjen a szemed előtt.

Az emelt szintű érettségi meg tényleg nem könnyű, a csoporttársaimmal (másodéves vagyok) még mindig emlegetjük, hogy vért izzadva készültünk fel sok közös tanulással és több magántanár "meggazdagításával".

Ha írsz privátban, akkor a felkészülésben tudok segíteni. :)

2015. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!