Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Református gimnázium...

Debreceni Református gimnáziumba járók (akár kolisok )? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sok oldalt böngésztem az iskola, kollégium után, és sok információval lettem gazdagabb. Nos, ami igazán érdekel, arra nem kaptam választ. Ezért megkérnélek benneteket, amennyiben oda jártok, válaszoljatok néhány rövidke kérdésre: Mi az a Dóczy? Az iskolához tartozik? A hivatalos oldalon kiirt szabályzatot mai napig ilyen szigorúan tartják? Lehet iskola után találkozni pl. lányoknak fiukkal? Átmenni a fiuk kolijába? Vannak emo - k? Kirekesztik őket? Mennyire lehet barátokra találni? Most csak ennyi jutott eszembe, de miután kiteszem a kérdést, magamat ismerve, még egy pár tuti eszembe jut, azokat majd kommentben megkérdezem. Mondjuk érdekelnének sztorik, amik veletek történtek a suliba. Köszönöm. 12/L.

2015. ápr. 30. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Dóczy egy hatosztályos református gimnázium szintén Debrecenben. Külön épületben van szóval dóczysként nem fogsz refisekkel találkozni és fordítva. Lányként fiúk kolijába átmenni meg ilyesmiről ne is álmodozz, ezek megrekedtek 200 évvel ezelőtt és nem is várható fejlődés. Ha nem tetszik a fejed, akkor bizony kirekesztenek és szarrá szopatnak 4 éven keresztül. Igen, a tanárok. Barátokra természetesen itt is találhatsz, mint bárhol máskor, de nem ajánlom hogy itt cseszd el az életed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszi...
2015. máj. 12. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!