Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Most egy szakközép iskolában vagyok és átmegyek egy gimibe.Ez a második évem mert volt egy 0. és most vagyok 9.-es.Viszont a gimibe is 9.be fognak átvenni szóval ott leszek 17 évesen 14-15 évesek között az már ráadás a húgom is oda fog járni csak más szakra.Szerintetek ciki vagy könnyen fog menni mert ők se ismerik még egymást.A suli 75% lány.Köszi a válaszokat előre is!

2015. máj. 4. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért csak 9-be vesznek át, ha most már teljesíted a 9. évfolyamot?

2-3 év korkülönbség elég soknak számít ilyen fiatalon, ezért nem tudok mit mondani, főleg hogy én 10 éve voltam 15 éves. Akkor én évet ismételtem, és így is csak 1 évvel voltam idősebb. Ami a durva az az, hogy le kell tolnod az egész 4 évet, akkor 21 évesen fogsz végezni, ami azért nem mindegy.


Az osztály meg általában az emberektől függ, mivel te már tapasztaltabb vagy középsuli téren, ezért igyekezz nyitott lenni, és legyél egy kicsit az élen a közösségben.

2015. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Buktál és évet kell ismételned, és azért vesznek át ott 9-edikbe?

Amúgy nem ciki.

2015. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan lány aki most lett volna végzős,de átjött gimibe és idén kilencedikes...

Majd elmondod nekik miért van ez. Jobb mintha később megbánnád,hogy nem vállaltad ezt most be,inkább elismerésre méltó hogy mersz váltani,mert rájöttél mi a neked való!:)

2015. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat és 20 évesen fogok érettségini mert októberben leszek most 17 éves, és ez egy 4 éves képzés.
2015. máj. 4. 16:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem buktam én akartam átjönni és mondták ,hogy 9.be vesznek át.Úgy buktam ,hogy nem 10.be
2015. máj. 4. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:
de ez hülyeség.. ha most befejezed a 9. osztályt (tehát egyik tárgyból sem buksz), akkor nincs olyan, hogy 9.-be vesznek át.. 10. osztályosként kéne kezdened a másik suliba.
2015. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én szakközépbe vagyok nincs bioszom nincs kémiám nincs énekem nincs rajzom,ezekből tehetnék vizsgát dfe rámenne a nyaram.
2015. máj. 4. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de MENJEN rá a nyarad, mint hogy bukj egy évet. Komolyan mondom, 1 évet elpazarolsz teljesen feleslegesen.

Azért azt a néhány tárgyat meg lehet tanulni, és nem egy egész nyarad menne rá. Lenne rá több mint 3-4 hónapod felkészülni, napi néhány órás tanulással, és még pihenni is lenne időd. Ha meg nem sikerül, akkor nem buktál semmit, ha pedig igen, akkor nyersz egy évet.

2015. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtanulni egy egész idegen nyelvet,latinul egy keveset,egész 9 éves EMELT biosz és kémiát emellé rajz , ének és az egész Bibliát tudni?Ezek az alapok 10-11-12.ikre szerintem jobb minden az alapoktól megtanulni mint 3-4 hónap alatt kapkodva a felét se
2015. máj. 4. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem van személyes tapasztalatom ilyen téren,ha gondolod írj egy üzenetet és ott leírom.

2015. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!