Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért sír mindenki a magyar...

Miért sír mindenki a magyar érettségi miatt? Rengeteg érettsigiről kijövő diákot láttam az utcákon már reggel 10 órakor is!

Figyelt kérdés
Pedig délig lehetett írni. Akkor úgy látszik nem volt annyira nehéz, megjegyzem egyből mentek is energiaitalt venni a nagy munka után.
2015. máj. 4. 18:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* érettségiről
2015. máj. 4. 18:03
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Mindig van egy réteg, aki minden miatt hisztizik.
2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet azért, mert ők nem írták meg rendesen

szerintem 1 óra kevés a szövegalkotáshoz, így aki 10-kor már végzett, az valószínűleg nem fejezte be normálisan


amúgy annyira tényleg nem volt vészes

2015. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Akarod mondani a szövegértéshez? Érdekes, eddig minden évben elég volt.. :)
2015. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szövegértés volt nehéz azt 8-9-ig lehetett írni. A szövegalkotással nem nagyon volt senkinek problémája, énis 10:45-re már megírtam.
2015. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt nem is a nehézségen van a hangsúly. Mindenki számára evidens szerintem, hogy nem azért aggódnak a diákok, mert megbuknak, ez magyar érettségin lehetetlen. De nem mindegy, hogy 60% vagy 80% az eredmény, mivel tudja a diák, hogy képes a 80%-ra is, de idén mégis úgy érzi ez nem sikerült, így borultak a tervezett százalékai, a pontjai, mindent újra kell kalkulálni. Nekem speciel anno a magyarom elég szégyenül sikerült, és nem a műalkotásom, hanem a szövegértelmezésem. Eléggé lelombozott.
2015. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát pl. azért, mert én arra számítottam, hogy majd élesben is sikerült megírnom egy olyan 80-90%-ra, ugyanis az itthoni gyakorlásokon mindig annyi jött össze.

Az a legidegesítőbb, hogy nem azért vesztettem min. 10 pontot, mert nem tudtam volna megválaszolni, hanem mert nem maradt időm a feladatokra!

2015. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-esnek

nem, úgy értettem ahogy írtam

1 óra szerintem kevés a szövegalkotáshoz

8-tól 9-ig a szövegértést írtuk, 9-től lehetett kezdeni a 2. részt

szóval aki 10-kor már végzett, az 1 óra alatt megírta

ami szerintem kevés ahhoz, hogy az ember jól megcsinálja

valószínűleg ezen a diákok nagy része csak összecsapta, erre akartam utalni

vagyis az hogy sokan nagyon hamar végeztek, nem azt jelenti hogy mennyire nagyon könnyű volt


amúgy szerintem se volt olyan nagyon nehéz, de azért ennyire könnyű se

és ha már itt tartunk, a szövegértésre épphogy elég volt az az 1 óra, volt akinek meg kevés volt

és ezt nagyon sokan elmondták

2015. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8: egyáltalán nem nehéz 1 óra alatt megírni a szövegalkotást. Amilyen könnyű témák voltak, bőven kész lehetett vele az ember.
2015. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés volt az idő ezekre a feladatokra. Nem igazán volt egyértelmű, hogy mit is akar a feladat..
2015. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!